ADEN DİŞ AÇILDI

Aden Dental Grup bünyesi altında, İzmit'te hizmet verecek olan Özel Aden Ağız ve diş Sağlığı Polikliniği farklı konsept ve vizyonuyla 24 eylül 2016 tarihinde Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:49/1 İzmit adresinde açıldı. 

Açılışta ortaklar Kocaeli Tabip Odası Bakanı Dt.Gönül Uluce Okumuş, Dt Bilge Genç, Kocaeli Tabip Odası disiplin Kurulu Başkanı dt.Töre Genç, Dt.Deniz Bozoğlu, Dt.Mustafa Volkan severcan, Dt.Bora Bayrak, Dt. Kevser Edibe Akbaş ve Dt.Teoman Tandoğan hazır bulundu. Poliklinik ile ilgili kısa bir açıklamada bulunan İşletme Müdürü İlknur Boztaş açıklamasında Aden Dental Grup olarak İzmit'te hem hizmet hem de vizyon anlamında çok farklı bir sağlık merkezi olacaklarının altını çizerek "Bizler gülüşünüzü kime emanet ettinz sloganı ile yola çıktık ve çıktığımız yolda bir çok farklılığı kent halkına yaşatacağız" dedi.

DOĞRU HİZMET KOCAELİ'DE

Sağlık il ebirlikte yapacağımız sanat ve eğitim projeleri ile öne çıkacağız. Buraya gelen hastalarımız sadece özel günlerde değil, her an sanat ile iç içe olacaklar. Toplamda 1300 m2 den oluşan 5 katlı binamız tam donanımlı 8 klinik, hizmetlerimizin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için oluşturulan idari bölümler, randevu saatinizi zevk ile geçirmek isteyeceğiniz Aden Hayat, sanata duyduğumuz saygı ile desteklenmesi gerekliliği düşüncesi ile zaman içerisinde çok sayıda sanatkarın sergilerine ev sahipliği yapacak olan Aden Sanat Galerisi ve Çocuk Oyun Alanı'nı bünyesinde barındırmaktadır. Hastanemiz 500 m2 kapalı ve 100 mt açık otopark alanı ve şehir içindeki kolay ulaşılabilirliği açısından siz değerli Kocaeli halkı tarafından tercih edileceği düşüncesi ile hizetinizdeyiz. Şu an iki farklı adreste hizmete giren kliniklerimiz ile doğru hekim ve doğru hizmetin Kocaeli'de olduğunu ağız ve diş sağlığı için İstanbul'a gitmenin gerekmediğini farkettirmek için Kocaeli il epaylaşmak istedik.

 Aden Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin açılış kurdelesini AK Parti Milletvekili Zeki Aygün, AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Milletvekili Haydar Akar, Kocalei Vali Yardımcısı Aziz İnci, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kocaeli Baro Başkanı Av.Sertif Gökçe, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Bekir Çakır, İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzt Dopan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İzmit belediyesi Eski Başkanı ve Eski Milletvekili Erol Köse, İzmit Belediyesi Eski Başkanı Hikmet Erenkaya, Gölcük Belediyesi Eski Başkanı Doç.Dr.İsmail Barış, AK parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, CHP İzmit Eski İlçe Başkanı Alpaslan Seymen, AK Parti Kartepe İlçe Başkan Yard. Zafer Turhan, Başiskele Belediye başkan Yardımcısı Veysel Alçiçek, Kartepe Belediye Başkan Yard. Zafer Arat, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin, Türkiye Sağırlar Milli federasyon Başkanı Ercüment Tanrıverdi, İstanbul esenler Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Mehmet Sarı ve CHP Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Sayın Deniz Baykal birlikte gerçekleştirdi.